top of page

ONLİNE PSİKOLOJİK
DANIŞMANLIK

Online danışmanlık, yüz yüze görüşmenin birtakım nedenlerden dolayı yapılamadığı durumlarda sıkça tercih edilen bir uygulamadır. Birebir görüşmelere katılmanızı zorlaştırabilecek ancak internet erişimine sahip olduğunuz herhangi bir durumda ve arzu ettiğiniz zamanda, bazı uygulamalar aracılığı ile istediğiniz yerden görüntülü olarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

 

Bu ve benzeri uygulamalar, ülkemizde ve dünyada, gelişen teknoloji ve internet sayesinde her geçen gün kullanım oranını artırmış, profesyonel yardım ve destek arayışındaki bireylere ulaşımı kolaylaştırmıştır.

Online Psikolojik Danışmanlık Nedir ?

Online Psikolojik Danışmanlığın Avantajları

 

Daima yüz yüze görüşmeyi tercih eder ve öneririz. Ancak :

  • Çevrenizde anadilinizde yardım alabileceğiniz bir profesyonel bulunmayabilir.

  • Yaşadığınız sorun ve şikayetiniz ile ilgili yetkin bir uzmana erişiminiz olmayabilir.

  • Yardım alabileceğiniz merkezlere ulaşımınız bir takım nedenlerle zor olabilir.

  • Yüz yüze görüşmekten herhangi bir nedenden dolayı çekiniyor olabilirsiniz.

  • Yalnız bırakamayacağınız kimselerin varlığı nedeniyle yardım aramakta zorlanıyor olabilirsiniz.

  • Bazı korku ve endişelerinizden dolayı fiziki olarak gelmekten kaçınıyor olabilirsiniz.

 

Dünyanın herhangi bir noktasından, bu engellerin hiç birine takılmadan görüntülü ve sesli olarak psikolog ve psikolojik danışmanınız ile görüşebilir, yaşadığınız sorunlara ve şikayetlere yönelik profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Nasıl Yardım Alabilirim ?

Profesyonel yardım, destek ve danışmanlık için Online Danışmanlık hizmetine arzu ederseniz Online Randevu butonuna tıklayıp ilgili hizmeti seçerek Online Randevu Al seçeğinden kendinize uygun bir planlama yapabilirsiniz.

 

Psikolog veya Psikolojik Danışmanınızın görüşme ücretini ilgili banka hesaplarına yatırdıktan sonra görüşme sağlayabilirsiniz.

Gizliliğin Sınırları Nelerdir ?

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası emirlerince; kişinin kendisine veya bir başkasına yönelik zarar verme eğiliminin varlığı veya planının gündeme gelmesi halinde psikolog – psikolojik danışmanın bu durumu yetkili mercilere bildirme yükümlülüğü mevcuttur. Bunun dışında kalan her şeyin terapist ve danışan arasında özel ve gizli olarak kalması zorunludur.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi:   10:00  -  19:00

Hafta sonu: 09:00  -  20:00

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Paris Caddesi

No:49/B Daire3

0312 428 4487

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page